NOVINKY

arr3Testujeme: Fitokosmetik - Čierny vulkanický Kamčatský íl na tvár, telo a vlasy ČistiaciZdravíme všetkých zvedavcov pri našom ďaľšom teste.   Dnes budeme preberať účinky a vlastnosti... arr3Testujeme: Nevská kozmetika - Tuhé toaletné mydlo s brezovým dechtomDobrý deň všetkým! Je čas na ďaľši test, pohodlne sa usaďte a poďme na to! Tento test bude... arr3Testujeme: Dermatologický šampón proti vypadávaniu vlasov AgafiaDobrý deň,        dnes si otestujeme Dermatologický šampón proti vypadávaniu vlasov Agafia s... arr3Testujeme: Cédrový krém-balzam na ruky AgafiaDobrý deň,      nastal čas na ďaľší test jedného z najpredávanejších produktov z našej ponuky.... arr322.12.2018 FotonovinkaUž čoskoro pribudnú v ponuke značky Beauty Jar nové produkty: rozšírime ponuku kategórie - šumivé... arr320.12.2018Bieliaci prášok na zuby pre fajčiarov od Fitokosmetik. ...

ANKETA

Ste spokojní s výberom produktov na stránke naturholik.sk?

Áno 39% Nie 26% Produktov je dosť, je z čoho vyberať. 13% Produktov je málo, nie je z čoho vyberať. 23%

O nás/Kontakty
O nás

Naturholik

Vitajte na našich stránkach!

Od roku 2009 sme zanietení používatelia produktov, ktoré na týchto stránkach nájdete. Sami máme otestované takmer všetky produkty, ktoré tu nájdete. Vždy testujeme aj novinky, aby sme vedeli v pripade otázok odpovedať zákazníkom. Do popisov najpredávanejších položiek sa snažíme napísať aj postrehy zákazníkov, aby sme uľahčili výber daného produktu. Máme široký záber skúseností zákazníkov, takže dané postrehy sú podložené skúsenosťami nielen nás, ale stoviek ďaľších spotrebiteľov. 

Veríme, že návšteva našich stránok bude pre Vás zábava a nájdete si produkty, ktoré ste hľadali, potrebovali alebo chceli vyskúšať. To všetko s našimi kvalitnými službami potrebnými k Vašej spokojnosti.

Sme tu kedykoľvek pre Vás!

Kontaktné údaje

Siberian Beauty s.r.o.
Ľudovíta Stárka 2202/22

91101 Trenčín
tel: +421 902 439 577
info@naturholik.sk

Kontaktovať nás môžete pomocou online chatu, hore uvedeného emailu alebo pomocou tohto formuláru.

Kontaktný formulár
Meno: *
E-mail: *
Telefón:
Vaša otázka/požiadavka:
Opíšte text z obrázku: *
captcha