NOVINKY

arr3Testujeme: Fitokosmetik - Čierny vulkanický Kamčatský íl na tvár, telo a vlasy ČistiaciZdravíme všetkých zvedavcov pri našom ďaľšom teste.   Dnes budeme preberať účinky a vlastnosti... arr3Testujeme: Nevská kozmetika - Tuhé toaletné mydlo s brezovým dechtomDobrý deň všetkým! Je čas na ďaľši test, pohodlne sa usaďte a poďme na to! Tento test bude... arr3Testujeme: Dermatologický šampón proti vypadávaniu vlasov AgafiaDobrý deň,        dnes si otestujeme Dermatologický šampón proti vypadávaniu vlasov Agafia s... arr3Testujeme: Cédrový krém-balzam na ruky AgafiaDobrý deň,      nastal čas na ďaľší test jedného z najpredávanejších produktov z našej ponuky.... arr322.12.2018 FotonovinkaUž čoskoro pribudnú v ponuke značky Beauty Jar nové produkty: rozšírime ponuku kategórie - šumivé... arr320.12.2018Bieliaci prášok na zuby pre fajčiarov od Fitokosmetik. ...

ANKETA

Ste spokojní s výberom produktov na stránke naturholik.sk?

Áno 39% Nie 26% Produktov je dosť, je z čoho vyberať. 13% Produktov je málo, nie je z čoho vyberať. 23%

Testy » Test: Dermatologický šampón
Testujeme: Dermatologický šampón proti vypadávaniu vlasov Agafia
 

Dobrý deň,

 

     dnes si otestujeme Dermatologický šampón proti vypadávaniu vlasov Agafia s koreňom mydlice lekárskej, ľanovým olejom a extraktom koreňa puškvorca ( https://www.naturholik.sk/Agafia-Dermatologicky-sampon-proti-vypadavaniu-vlasov-na-baze-mydlice-lekarskej-s-lanovym-olejom-a-korenom-puskvorca-d50.htm ). Vypadávanie vlasov je v dnešnej dobe bohužiaľ úplne bežná vec. Či už je to dedičné, vplyvom ochorenia, znečisteného prostredia okolo nás alebo dokonca používaním nesprávnych/škodlivých kozmetických alebo stylingových prípravkov. Jednoznačne pre všetkých účinný a "ten pravý šampón" bohužiaľ neexistuje. Tento šampón je však veľmi populárny a účinný, ale zase, nemusí "sadnúť" a pomôcť každému.

Začneme asi obalom, pretože je to práve to, čo vidíme a vnímame ako prvé. Sympatická fľaška s širokým hrdlom vo vnútri ktorej je bledozelený šampón a pre Agafia dá sa povedať že s tradičnou etiketou. Široké hrdlo nemusí vyhovovať každému, šampón sa však cez takto široké hrdlo dávkuje pohodlne, ale sto ľudí - sto chutí. Či je pre Vás takéto dávkovanie pohodlné alebo preferujete dávkovače môžete napísať v komentári k tomuto článku. 

Dermatologický šampón proti vypadávaniu vlasov Agafia

Konzistencia šampónu: skôr riedky, nie však natoľko, aby vám pretekal pomedzi prsty a bolo by nepohodlné ho používať. 

Dermatologický šampón proti vypadávaniu vlasov Agafia

A poďme k vlastnostiam. Ako píšeme v popise produktu, je to jeden z najpredávanejších šampónov z našej ponuky. Naozaj pomáha proti vypadávaniu vlasov, ale ako píšeme hore, nie 100% každému. Nie je to zázrak, ale stále iba šampón:) Dá sa povedať, že šampón má nízku penivosť. Vlasy sú po prvom použití vynikajúco umyté a po druhom naozaj prekrásne čisté. Je možné, že vďaka obsahu mydlice lekárskej zostanú trochu suchšie ako ste zvyknutí, ale na to predsa používame balzamy, kondicionéry a masky, však? 

Dermatologický šampón proti vypadávaniu vlasov Agafia

Na záver teda môžme povedať na základe nami zozbieraných skúseností, že šampón naozaj pomáha proti vypadávaniu vlasov. Asi po použití približne polovice objemu balenia vlasy prestanú vypadávať. Väčšinou však spotrebitelia využijú celý objem, pre "zafixovanie" efektu:) Balenie vystačí v priemere na mesiac.

Plusy:

+ zastavuje vypadávanie vlasov

+ príjemná konzistencia a vôňa

+ spevňuje vlasy

+ Férová cena

Mínusy:

-absencia dávkovača (individuálne)

-Mierne vysušuje vlasy (môže aj nemusí, najlepšie použiť kondicionér/balzam/masku)

Ďakujeme, že ste sa dočítali až sem. Tešíme sa na ďaľší test. Ak by ste radi videli test niektorého z našich produktov, stačí napísať komentár.

Buďte zdraví!!!